У Городоцькому районі зайнявся вогнем житловий будинок
Пожежа виникла в дерев’яному житловому будинку, критому шифером, розміром 13×8 м. Полум’я охопило вогнем всю будівлю через прилеглі до будинку горючі конструкції. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.
Вчора, 28 жовтня, о 15:18 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу. Лихо трапилось в с. Мильчиці, Городоцького району.
На місце події негайно прибули рятувальники 15-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Городок та 41-го державного пожежно-рятувального поста м. Рудки.
Вогнеборцям, завдяки зусиллям 5-ти чоловік особового складу і 2-ом одиницям спецтехніки, вдалось локалізували пожежу о 17:24 год., а вже о 17:56 год. відбулась її цілковита ліквідація.
Внаслідок пожежі, було таки знищено житловий будинок та 8 куб. м дров.
На щастя, постраждалих немає.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі