У готелі на Львівщині отруїлися 11 людей

original
original

13.01.18 р., у готельному комплексі «Перлина Карпат» ТзОВ «Резорт Перлина Карпат», у смт. Славське, Сколівського району, на вул. І.Франка, 43б, по медичну допомогу звернулося 11 дорослих осіб. Про це інформує Держпродспоживслужба Львівської області.

Усім встановлений первинний діагноз — гостра кишкова інфекція. Спільними симптомами у постраждалих були підвищення температури тіла до 38 градусів, блювота, нудота, діарея, болі в животі.

Останні від госпіталізації відмовились та виїхали з готельного комплексу за місцем проживання (м. Київ, Київська обл., Черкаська обл, та м. Баку). 

Епідрозслідування з’ясувало, що група, у кількості 41 особа, проводила корпоратив ІТ-компанії. Харчувались впродовж 11.01.2019–12.01.2019 р. у закладі (сніданки та банкет-вечері), обіди — за межами закладу.

З метою встановлення причин та умов виникнення спалаху, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області проведели позапланову перевірку ресторану готельного комплексу, який знаходиться в оренді ФОП Романишака Н. Б. з відбором проб продуктів, води, змивів з об’єктів довкілля. Проведено раптове обстеження персоналу.

Зараз проводиться комплекс протиепідемічних заходів, з локалізації спалаху.