У ГУР Міноборони пояснили масований ракетний обстріл з білорусі
Росія так намагається втягнути у війну білорусь
Ракетні удари з території білорусі це масштабна провокація РФ з метою подальшого втягнення білорусі у війну проти України. Про це повідомляє ГУР МОУ.
У ніч на 25 червня, по території України завдано масованого ракетно-бомбового удару. Російські бомбардувальники «працювали» безпосередньо з території білорусі.
Для цього було задіяно шість літаків Ту-22М3, які виконали пуски 12 крилатих ракет Х-22. Рубіж пуску — район міста Петриков, що неподалік Мозиря, орієнтовно за 50–60 кілометрів від державного кордону України.
Бомбардувальники злітали з аеропорту «Шайковка» Калузької області РФ. Далі через територію Калузької та Смоленської областей входили в повітряний простір білорусі. Після пуску ракет повертались в аеропорт «Шайковка» на території РФ.
Удар наносився по Київській, Чернігівській, Сумській областях.
Це перший випадок проведення авіаційного удару по Україні безпосередньо з території білорусі. Так росія намагається втягнути у війну Білорусь.
Вчора стало відомо про прибуття на територію білоруського Мозиря російських диверсійних груп, які планують підрив у місті житлових будинків, школи та лікарні.
Ці провокації можуть бути подані, як відповідь України на проведені авіаудари.
Нагадаємо, росіяни за ніч запустили понад 40 ракет: куди стріляли.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі