У ГУР оцінили можливість росії випускати по 100 і більше ракет за один удар

У росії немає «неймовірної кількості» ракет

Росія не встигає поновити запас ракет, який в неї був до повномасштабного вторгнення, але всеодно виробляє певну кількість. Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив в ефірі телемарафону.

«Встигають поновлювати, дивлячись на те, порівнювати з чим. Якщо стосовно тих запасів і об'ємів, які у них були до повномасштабного вторгнення, — не встигають, і навіть близько не наближаються. Але в цілому якась певна кількість ракет виробляється загарбниками, і згідно з різною номенклатурою. »Калібрів« більше, »Кинджалів«, наприклад, менше, але тим не менше виробляють», – сказав він.

За словами Юсова, якщо довгий період не відбувається ракетних ударів, то це свідчить про накопичення ракетного озброєння окупантами. Зараз Україна перебуває на порозі зими та нового опалювального сезону, і оскільки РФ не змінила своїх планів та нікуди не ділася, то можуть бути повторені ті терористичні удари, які були торік взимку.

Читайте також: Рогозін запропонував путіну вдарити по Україні космічною ракетою

Він додав, що у окупантів немає «неймовірної кількості» ракет, і вже давно не спостерігається, що вони могли випускати по 100 і більше ракет за один удар.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт