У ГУР оцінили теперішню загрозу вибуху на ЗАЕС
Поки ворог контролює станцію, не можна бути впевненими
Російські окупанти замінували об'єкти на території Запорізькій АЕС. Наразі не можна з певністю стверджувати, що росіяни таки зважаться на теракт. Про це заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в ефірі телемарафону.
Проте поки поки найбільшуатомну електростанцію контролюють загарбники, така загроза зберігається.
За словами Юсова, загроза теракту на ЗАЕС, а також на заводі «Кримський титан» у тимчасово окупованому Криму нікуди не зникла. Вона зберігатиметься доти, доки ці об'єкти буде окуповано Росією.
«На жаль, ці важливі об'єкти – »Кримський титан« та Запорізька станція – перебувають під окупацією. Проведено роботи з мінування об'єктів на території ЗАЕС та заводу »Титан«. Ситуація поки що не змінилася і розмінування там не відбувалося. Триває політика шантажу. Говорити про те, що теракт – вирішений сценарій, ми сьогодні не будемо. Але ця загроза існує, поки на цьому та інших важливих об'єктах перебувають російські окупанти», – наголосив Юсов.
Додамо 8 липня українська воєнна розвідка констатувала, що окупанти продовжують мінування ЗАЕС та об’єктів на території станції.
Читайте також: США попередили путіна про неминучу відповідальність, якщо рф створить ядерну катастрофу на ЗАЕС
Зафіксовано доставку на ЗАЕС мін та вибухових речовин.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі