У ГУР повідомили, хто займається розслідуванням щодо отруєння дружини Буданова
Маріанну отруїли миш’яком та ртуттю
Головне управління розвідки Міністерства оборони України проводить внутрішнє розслідування за фактом отруєння співробітників розвідки і дружини очільника ГУР Кирила Буданова - Маріанни. Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов у коментарі УП.
«За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника української спецслужби Кирила Буданова Маріанни розпочато й триває внутрішнє розслідування. Відповідно до статті 47, частин 3 та 4 статті 24 Закону України »Про розвідку«, статті 5 Закону України »Про контррозвідувальну діяльність«, статей 5 та 6 Закону України »Про оперативно-розшукову діяльність«, вказані інциденти розслідує підрозділ власної безпеки ГУР МО України», - розповів він.
За його словами, на цьому етапі, бо мова йде про ймовірну спецоперацію, спрямовану проти співробітників розвідки чи членів їхніх родин, розслідуванням займається підрозділ власної безпеки ГУР.
Читайте також: дружину Кирила Буданова отруїли миш’яком та ртуттю
Юсов розповів, що після вивчення всіх обставин події буде ухвалюватися рішення про залучення інших правоохоронних органів та передачу матеріалів до відповідних органів досудового або судового розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
- На Прикарпатті парафіян не пустили на Різдво до церкви
- У Львові відбуваєтсья різдвяний «Забіг Звіздарів» (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі