У ГУР повідомили, коли припиняться атаки на кораблі рф

Коли окупанти залишать нашу територію

Після ураження дронами танкера і десатного корабля росіяни більше не можуть почуватися у безпеці. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в етері телемарафону.

«Тривають заходи, які є прямими наслідками вторгнення і окупації рашистів. Вони думали, що буде працювати їм на користь флот, Військово-морські сили. В сучасних умовах він видається не таким вже невразливим для менших, але сучасніших засобів. Тому окупанти не можуть почуватися в безпеці на всій території, на суходолі, на українському окупованому морі.  Звичайно, все це припиниться, коли окупанти залишать нашу територію, і суверенітет України буде відновлено», - сказав Юсов.

Юсов повідомив технічні наслідки для цих суден:

«Давайте про »Оленегорський горняк« і попередні удари по катерах. З технічної точки зору, найближчим часом відновити цей великий десантний корабль буде для ворога досить проблематично. Це конструкція, яка робилася не на території сучасної Російської Федерації, і пошкодження там дуже значні. Найближчим часом ми цього »Оленегорського горняка« не побачимо. Але зрозуміло, що в них є ще інші судна. Тим самим »неопізнаним плаваючим об'єктам« ще є над чим працювати. Ми говоримо, звичайно, про військові цілі».

Читайте також: Україна оголосила про військову загрозу в акваторії російських портів на Чорному морі

Також,  сьогодні танкер Sig був пошкоджений внаслідок спроби атаки ЗСУ поблизу Кримського мосту.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт