У ГУР повідомили, скільки ракет зараз має росія

Так само як і минулого року

Станом на зараз у Росії в запасах є приблизно 870 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня, які можуть вражати об'єкти на відстань понад 350 кілометрів. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна «Війна за світло. Як та коли Росія може почати атаки на українську енергетику».

За словами представника ГУР генерала-майора Вадима Скібіцького, йдеться про орієнтовно 165 «Калібрів», приблизно 160 одиниць Х-101, Х-555 і Х-55 з бойовою частиною, близько 290 одиниць «Іскандер-М» та «Іскандер-К», орієнтовно 80 «Кинжалів», а також 150 ракет Х-22 / Х-32. Ефективна відстань удару ракетою Х-22 - 350 кілометрів.

Мминулого року показники були майже такі ж. Це, за його словами, свідчить про те, що Росії вдалося налагодити виробництво ракет і підтримувати його на достатньому рівні для накопичення запасу ракет.

«Зрозуміло, що використати повністю свої ракети росіяни теж не можуть - мінімум 30% вони мають залишити собі в запасах. У разі якщо вони знову випустять майже все по нашій енергетичній системі й не досягнуть результату - тоді знову хтось полетить з посади», - сказав представник ГУР.

Читайте також: росія атакувала ракетами Одещину вчора

Він наголосив, що досягти результату росіянам буде складно, адже «ми теж готуємось і розуміємо, як вони діють, що розвідують і, відповідно, вживаємо заходи для захисту нашої енергосистеми».

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт