У ГУР прокоментували заяву путіна про знищені системи Patriot

Окупанти нібито знищили 5 комплексів

ФОТО: ілюстративне

Президент рф володимир путін заявив, що окупанти нібито знищили 5 комплексів Patriot в Україні. Такі заяви – очевидна брехня, що сприймається лише внутрішнім російським споживачем. Про це сказав в інтерв'ю на каналі «Чорна ламп» представник Головного управління розвідки Андрій Юсов.

 Як сказав представник ГУР, заяви путіна про нібито знищення систем Patriot в Україні розраховані лише на «пересічного зазомбованого Ванюшку».

«Сказав би він 5 чи 50 – в принципі значення немає. Головне це потім накатити стопарик і сказати: Ми ж їм всім показали», – додали у ГУР.

Юсов вважає, що росіяни бояться, про що свідчить риторика їхніх спікерів.

«Тобто зараз український контрнаступ буквально публічно коментують або людина, схожа на путіна, або Шойгу. А куди вище вже? Тобто, що далі може бути?» – додав Юсов.

Навіть внутрішня аудиторія вже не сприймає прокремлівських пропагандистів як істину останньої інстанції, тому їй потрібен «важчий наркотик», вважає Юсов.

Читайте також: у ГУР повідомили, скільки двійників є у путіна.

«І цей образ путіна, який особисто розповідає про події в Україні, – це і є такий найважчий наркотик для російської пропаганди, який зараз може бути. А що за ним? А за ним будуть ломка та порожнеча. І це можна ж сказати, що ми, власне, ще навіть нічого не починали», – сказв він.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк