У ГУР розкрили, чим видають себе двійники путіна та де вони живуть

Також Юсов зазначає, що на відміну від російського диктатора самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко двійників немає

ФОТО: ілюстративне

Як вже відомо, російський диктатор путін використовує технологію двійників. Інформація про це ґрунтується як на оперативних розвідданих, так і на оцінках лікарів-фізіономістів та багатьох інших фахівців. Таку думку висловив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, повідомляє УП. 

 Зокрема про двійників путіна, каже Юсов, свідчать його візити до окупованого півдня.

Була дуже велика відмінність і у поведінці, і у зовнішності «путіна». Він би ніколи не сів у того автотранспорту і в такому вигляді. Він би не спілкувався з умовним місцевим населенням, бо ми розуміємо, що доступ до живого путіна у кремлі навіть для своїх дуже обмежень", - зазначає представник розвідки.

Примітним є те, що путін зустрічається навіть із представниками іноземних країн на великій відстані і не потискає руку, що свідчить про те, що ті, яких ми бачили в Маріуполі, на окупованій Херсонщині – точно постанова та вистава. 

У розвідці додають, що мешкати представники путіна можуть у закритих місцях і під надзвичайно прискіпливою охороною. 

Також Юсов зазначає, що на відміну від російського диктатора самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко двійників немає.

Читайте також: раніше у ГУР розповідали про двійників російського диктатора (ВІДЕО).

«Надто нетиповий. Тому я думаю, що крім українських пародистів ніхто б і не міг претендувати на цю роль», - резюмує Юсов.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також