У ГУР розповіли чого очікувати 9 травня від росіян

Ймовірні напади на цивільне населення прикордонних районів Росії під виглядом українських солдатів

Фото: ілюстративне

Російські спецслужби можуть готувати провокації на 9 травня, зокрема напади на цивільне населення прикордонних районів Росії під виглядом українських солдатів.

Про це повідомив представник Головного управлінні розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що з огляду на війну, яка триває, різного роду інцеденти і провокації можливі будь-якого дня, незалежно від дати. Але, враховуючи, що ідеологія «победобесія» є надзвичайно важливою для сучасної Росії, на 9 травня ризик провокацій додатоково зростає.

Зокрема Юсов прокоментув інформацію, поширену Центром національного спротиву, про те, що російським військовослужбовцям у Брянській та Курській області видали форму ЗСУ.

«Починаючи з 2014 року окупанти використовують подібного роду провокації і не виключено, що будемо стикатися зараз і з цим. В даній ситуації такі провокації можуть бути спрямовані від російських спецслужб проти російського цивільного населення, приурочені до певних дат, наприклад, 9 травня», - каже Юсов. 

Він наголосив, що ніхто ані в Україні, ані в решті світу в подібні вистави вже не повірить. Але це не означає, що провокацій не буде. Зокрема є ризик, що провокацію спрямують проти Білорусі, аби втягнути її у війну против України.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів