У ГУР розповіли, хто міг зробити «вкид» про смерть путіна і навіщо

Інформація широко розійшлася і вочевидь інспірована зсередини самої росії

ФОТО: ілюстративне

Чутки про загибель російського диктатора поширюють саме пабліки, підконтрольні росії. Водночас заворушення та антисемітські провокації, які інсценовані спецслужбами російської федерації, підривають ситуацію в середині самого режиму. Про це в єдиному телемарафоні повідомив представник ГУР України Андрій Юсов.

 «Поширювали цю інформацію неофіційні російські пропагандисти. Тобто якби це сказала Скабєєва чи Соловйов, звичайно, ефект був би трошки іншим... Поширювали російські анонімні телеграм-канали і інші джерела. Тим не менше, інформація широко розійшлася і вочевидь інспірована зсередини самої росії. І ось ця низка подій, які останнім часом відбуваються на території цього утворення: хвиля дезінформації про смерть російського диктатора... заворушення і огидні антисемітські провокації... які вочевидь інспіровані самими російськими спецслужбами і окремими їх представниками, так чи інакше підривають ситуацію в середині самого режиму», - розповів Андрій Юсов.

Він також додав, що в росії тривають деградуючи процеси, прикладом цьому є внутрішні протиріччя всередині самого режиму путіна.

Читайте також: раніше українська розвідка прокоментувала чутки про смерть путіна

«Сукупно це скидається на те, що ми бачимо ось такі внутрішні протиріччя і внутрішні процеси всередині загниваючої російської імперії путінського режиму. Це, звичайно, ще не фінал і стагнація може бути достатньо довгою. Але тим не менш, деградуючи внутрішні процеси в середині тоталітарної росії тривають», - підкреслив ппедставник ГУР України.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також