У ГУР розповіли, про що свідчить підготовка кремля до затяжної війни

За даними розвідки, рф розглядає варіант дій для нашого виснаження

ФОТО: ілюстративне

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України вважають, що глава країни-агресора росії володимир путін усвідомив, що йому не вдасться швидко захопити нашу державу. Тому він веде підготовку до тривалої війни.

Про це заявив представник ГУР Андрій Юсов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

За його словами, рф розглядає варіант дій для нашого виснаження.

«Ця концепція так званої »спецоперації«, насправді грубого вторгнення на територію України, полягала в наступному – путін планував, що це мало бути швидко. І всі сили засобу супротивника і взагалі план так званої »СВО« – це був план швидкої» війни, захоплення України. Цього не сталося", – сказав Юсов.

Також він зазначив, що раніше путін не планував війну на виснаження, але останні місяці події на фронті складаються так, що рф потрібно ставати на «військові рейки».

«Вони мобілізують усі резерви та кошти. У них захмарні військові бюджети. Також ми скоро побачимо інші заходи економічного характеру військової економіки на території рф. Безумовно, це те, до чого готується путін. У України ж протилежне завдання – саме 2023-й має стати роком нашої перемоги, докорінної зміни ситуації. Тому що ні Україні, ні всьому цивілізованому світу ця довга війна не потрібна», – заявив Юсов.

Крім того, представник ГУР додав, що ні Україні, ні всьому цивілізованому світу такий сценарій не потрібен, тому вже зараз важливо акумулювати сили та ресурси, щоб завершити війну цьогоріч.

Нагадаємо, що росія готується до довготривалої війни.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк