У ГУР розповіли, що росія почала змінювати тактику обстрілів України

Розвідка повідомила про дефіцит зброї та боєприпасів у рф

ФОТО: ілюстративне

Вплив економічних санкцій на російську федерацію стає більш відчутним. Країна намагається обійти санкції, завезти комплектуючі, але це не так просто зробити.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

 «У росіян зараз в дефіциті балістичні ракети »Іскандер«, наближаються до закінчення запаси »Калібрів«, зменшується кількість крилатих ракет повітряного базування Х-101, Х-555. Попри зменшення обсягів виробництво ракет в росії не припиняється», - зазначили у розвідці.

Скібіцький додав, що наразі на території України знаходять уламки ракет, виготовлені в четвертому кварталі 2022 року.

«Значить, вони виробляються і зразу надаються у війська, щоб здійснювати обстріли наших об'єктів», - сказав Скібіцький.

Ворог почав комбінувати та змінювати тактику, застосовуючи в різних конфігураціях й іранські БПЛА, і ракети старого типу, і високоточні балістичні ракети та перероблені ракети С-300. Також ворог почав відчувати дефіцит РСЗВ.

«Якщо ми говоримо про суходіл, то це насамперед РСЗВ »Смерч«, »Ураган« і навіть артилерійські снаряди калібру 122 мм, 152 мм. Головне управління розвідки МО України постійно фіксує заходи росії з поповнення саме цими боєприпасами з інших країн. Велику кількість вони завезли з білорусі і дуже активно працюють з іншими країнами, щоб знайти запаси», - повідомив Скібіцький.

ГУР МО України також працює над отриманням інформації з росії, щоб своєчасно викрити плани ворога, попередити наше державне, військове керівництво, аби наша відповідь була адекватною.

Раніше повідомлялося, очільник ГУР розповів, скільки ще масованих атак рф може завдати по Україні.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також