У ГУР розповіли, як заколот Пригожина вплине на війну в Україні

Юсов вважає, що не це останній конфлікт

ФОТО: ілюстративне

Представник ГУР МО України Андрій Юсов зазначив, що українська розвідка ретельно відстежує інформацію про те, чи не забирає росія частину своїх військ для участі в подавленні заколоту на території рф. Про це він повідомив в коментарі для ТСН.ua. 

 «Ця інформація ретельно відстежується, але наразі ми її не коментуємо. Україна та партнери спостерігають за розвитком подій в контексті внутрішнього конфлікта в державі-агресорки. Вся необхідна інформація збирається, робляться висновки», - розповів нам Юсов. 

На питання про те, як позначиться на ході війни те, якщо ватажок «вагнерівців» Євген Пригожин буде фізично знищений в росії або якщо російська влада з ним про щось домовиться, Андрій Юсов відповів так: 

«Будь яка конфліктна ситуація має декілька можливих сценаріїв розвитку. Сучасний внутрішній російський конфлікт – не виключення. Але те, що ми можемо сьогодні констатувати, це - реальний, а не постановочний конфлікт. Він є черговим, але найбільш масштабним наслідком для внутрішньої російської політичної ситуації. Наслідком повномасштабного злочинного вторгнення і військових дій путінської росії проти України. Вочевидь це не останній конфлікт для утворення, яке станом на сьогодні називається російською федерацією».

Як повідомлялося, путін хоче ліквідувати пригожина.

Коментуючи те, що багато українців сприйняли російський конфлікт як дуже гарну новину, Юсов додав:

«Ми маємо розуміти, що головні дії, які спонукають до трансформаційних процесів сучасну росію – це дії українських сил безпеки та оборони. Радіти ми з вами повинні насамперед успіхам наших сил. Саме завдяки успішним діям української армії, спецслужб, воєнно-політичного керівництва частина російського естеблішмента, суспільства, можливо, прозрівають. Те, що буде за »порєбриком« – це безумовно, дуже цікаво, але це справа тих, хто там живе. Іноді бувають такі речі, коли радіти треба тихо».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк