У ГУР розповіли, яким може бути великий наступ російської армії

Речник розвідки заявив, що недооцінювати окупантів не варто

ФОТО: ілюстративне

Найближчим часом загарбники рф активізують спроби захопити весь Донбас, проте вони здатні лише відправляти в «м'ясні атаки» мобілізованих солдатів.

Про це розповів речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі всеукраїнського телемарафону.

 На запитання, де очікувати наступальних дій армії рф, Юсов відповів: «Насамперед, мова йде про багатостраждальний український Донбас, який спливає кров'ю».

За його словами, після того, як Валерій Герасимов замінив Сергія Суровікіна на чолі російської окупаційної армії, «було завдання від кремлівського карлика захопити український Донбас до кінця березня, вийти на адмінкордони Донецької і Луганської областей».

«Це не перші дедлайни, вони неодноразово зміщувалися, і цього разу в них безумовно нічого не вийде. Але загострення буде, головна мета - схід і Донбас», - наголосив речник ГУР Міноборони.

Юсов зазначив, що на території російської федерації невпинно продовжується повномасштабна мобілізація.

«Це означає, що »орди« стає більше. Понад 300 тисяч російських »ординців« зараз на території України в окупаційному корпусі. Ще частина готується, проходить навчання. Їх стає більше, але якщо говорити про якість - то це не так. Найбільш якісні підрозділи, найбільш якісне озброєння здебільшого вже було виведене з ладу або знищене на території України. Підготувати адекватну заміну за цей час безумовно не вийде», - вважає він.

Водночас речник ГУР заявив, що недооцінювати окупантів не варто, оскільки ця «орда» становить серйозну загрозу.

«З'явився термін »м'ясні атаки« - те, що ми бачили навколо Соледару, під Бахмутом - це не від доброї якості підготовки. Будуть »чмобіками« закидувати українську землю, Сили оборони будуть їх знищувати», - прогнозує Юсов.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк