У Харкові 18-річний юнак жорстоко вбив тещу і хитро замів сліди (ФОТО)
Вчора ввечері до поліції Харківщини зателефонував місцевий мешканець і повідомив про те, що всередині одного із кафе міста виявив вбитою власну тещу. Про це повідомили у Департаменті карного розшуку у «Telegram».
Прибувши на місце, події поліцейські виявили зв’язане cкривавлене тіло жінки з мішком на голові. Також із закладу зникли грошові кошти, алкогольні напої у великій кількості та декілька бокалів. У кафе, окрім вбитої власниці, нікого не було.
«Провівши ряд першочергових заходів поліцейські встановили, що саме заявник, тобто зять покійної під час конфлікту позбавив життя власну тещу. Зловмисник наніс множинні ножові поранення, а також чисельні тупі удари по голові. Після скоєного намагався замаскувати власний злочин під розбійний напад на кафе та викликав поліцію», — повідомили у поліції.
Речові докази знайдено і вилучено. 18-річного «розумника» затримано у порядку статті 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення останньому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі