У Харкові попрощалися з загиблими внаслідок вибуху курсантами університету ДСНС (ФОТО)

Батьки не змогли приїхати на прощання через окупацію

Фото: Маргарита Дежкіна/Суспільне Харків

У Харкові попрощалися з курсантами Нацуніверситету цивільного захисту  Романом Сліпцем та Євгеном Кочетовим, які загинули внаслідок вибуху під час розбору снаряда.

Фото: Маргарита Дежкіна/Суспільне Харків

Як повідомило Суспільне, місце і час похорону вранці 3 червня переносили, розповіла мати дівчини загиблого Євгенія Кочетова Галина Стеценко. Але близьким загиблих курсантів деталі не повідомили. Загалом, за словами жінки, після суспільного розголосу трагедії керівництво вишу почало ігнорувати родини хлопців, хоча до цього їм кілька разів телефонували.

«Я спілкувалась з мамою Жені, їй ніхто не повідомив, ніхто не телефонував. Ми дізналися з Telegram-каналів... Трагедія сталася близько 15 години 31 травня, а ми дізналися близько 18:30. Ми самі шукали телефони лікарень, не могли нікуди додзвонитися. У нас була надія, що хлопці живі, бо писали, що їх повезли до лікарні», - розповіла жінка.

За словами Галини Стеценко, в одного з курсантів були тяжкі травми хребта, інший зазнав сильних опіків: «На момент, коли їх витягли, вони були ще живі».

На похованні не було батьків загиблих, оскільки вони мешкають на тимчасово окупованій території Запорізької та Луганської областей.

Як повідомила речниця університету Вікторія Коленко, Романа Сліпця поховають на Алеї Славі 18 кладовища у Харкові, тому, що доправити тіло на окуповану територію неможливо. Євгена Кочетова кремують.

За її словами, поховання проводиться за кошти університету.

Нагадаємо, на Харківщині у гуртожитку загинули курсанти ДСНС, яких змусили розбирати снаряд

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також