У Харкові загинула студентка УКУ та її донька

Вічна пам'ять!

У Харкові серед жертв російського удару по будівельному гіпермаркету «Епіцентр» – студентка І курсу Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету Ірина Мироненко та її 12-річна донька Марія. Про це повідомив Український католицький університет.

Спільнота Українського католицького університету висловила щирі співчуття, насамперед старшій доньці Ірини – Надії Фаст, яка також навчається в Інституті, а також всім рідним та близьким.

Батько родини, який був разом з ними в торговому центрі, зараз перебуває у важкому стані в реанімації.

20-літня Надія Фаст знайшла батька в лікарні, а про маму і молодшу сестру прийшла питати у поліції.

«Вся родина 20-річної дівчини пішла за покупками туди, де прилетіли дві авіабомби. 12-річна сестра та мама вже не відповідають на дзвінки, додому вони не повернулися. Батько був разом з ними — зараз він в лікарні з контузією», — розповів начальник слідчого управління поліції області Сергій Болвінов.

Загиблі мати та донька були активними парафіянами Української Греко-Католицької Церкви м. Харків парафії св. Миколая Чудотворця.

Нагадаємо, росіяни вдень 25 травня вдарили по «Епіцентру» у Харкові. Вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу.

У компанії «Епіцентр К» повідомили, що після оголошення повітряної тривоги персонал зробив усе можливе задля якнайшвидшої евакуації відвідувачів та співробітників.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт