У Харкові жінку ошукали на п’ять тисяч доларів за старою шахрайською схемою
Жертвою старої як світ схеми стала харків'янка, що віддала солідну сумму коштів невідомомму, який представився представником поліції. Про це інформують у прес-службі поліції Харківщини.
Так, вчора 25 березня до Шевченківського відділу поліції звернулася 62-річна жителька району. Вона розповіла, що на її стаціонарний та мобільний телефон подзвонив невідомий. Зловмисник представився працівником поліції та повідомив, що її син затриманий за скоєння кримінального правопорушення.
Щоб «вирішити» питання він запросив гроші. Жінка віддала злодію всі свої заощадження. В ході перевірки працівники поліції встановили, що син заявниці до правоохоронних органів не доставлявся.
Працівники поліції просять громадян бути уважними до таких випадків, і не вірити пройдисвітам.
"Шановні громадяни, якщо ви отримали такий дзвінок від невідомої особи, в жодному разі не впадайте у паніку. Зосередьтеся та задайте незнайомцю ряд прямих запитань. Вони повинні бути такими, відповіді на які знаєте тільки ви та ваш родич.
Також для перевірки ви можете попросити описати свій зовнішній вигляд.
Ні в якому разі не говоріть про наявність у вас грошей та не передавайте кошти невідомим особам. Не переводьте кошти на чужі рахунки, не називайте своєї адреси, куди можуть приїхати сумнівні люди, щоб забрати кошти.
Пам’ятайте, що зловмисники користуються вашим розгубленим емоційним станом виключно у власних цілях. " - попереджають правоохоронці.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі