У Генштабі заявили, що вперше контракт "18-24" підписали дівчата
перше контракт "18-24" з 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка підписали дівчата
Дівчата підписали контракт "18-24", вони йдуть на посади операторів безпілотників. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генеральний штаб Збройних сил України, опублікувавши фото комунікаційного підрозділу 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка.
"Вперше контракт "18-24" з 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка підписали дівчата - вони йдуть на посади операторів БпЛА", - йдеться у повідомленні.
Уточнюється, що вже сьомий набір контрактників за програмою "18-24" склав присягу на вірність українському народові у цій частині.
У липні програму "Контракт 18-24" розширили, тож тепер за ним можуть служити також і оператори дронів. Умови контракту лишилися такими самими, але термін служби для пілотів - два роки, а не один. На цій посаді дозволено служити дівчатам.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі