У Херсоні підірвали готель в якому зібралися ФСБешники (ФОТО, ВІДЕО)
Відомо щонайменше про 7 загиблих окупантів
У Херсоні підірвали готель з ФСБівцями: з будівлі винесли щонайменше сім трупів.
Як повідомляє «Главред», вибух прогримів у будівлі готелю «Нінель», в якому базувалися співробітники російського ФСБ. Готель пов’язують з колаборантом Володимиром Сальдом.
У ніч на 5 жовтня, у тимчасово окупованому Херсоні прогримів вибух у будівлі готелю «Нінель», в якому базувалися співробітники російського ФСБ. Готель пов’язують з колаборантом-гауляйтером Володимиром Сальдом.
За даними місцевих мешканців, з будівлі на вулиці Бєлінського виносили трупи окупантів, повідомив журналіст з Херсона Костянтин Риженко.
««Нінель». Винесли щонайменше 7 трупів. Це те, що зафіксували спостерігачі. Там проживали ФСБівці, а сам заклад мав особливу відзнаку від Сальдо, і він мав свою частку. Коротше, гостішка вогонь, всім руським рекомендую», — написав Риженко.
Окупаційна «адміністрація» підтвердила приліт по готелю.
РосЗМІ пишуть, що ЗСУ «завдали ракетного удару по готелю в центрі Херсона». Хто саме там жив, вони не уточнюють.
Як повідомлялося, українські партизани підірвали військкомат у Херсоні.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський різко висловився про виїзд за кордон
- Під час ударів по Україні деякі Patriot стояли порожні через брак ракет
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Трамп більше тиснутиме саме на Україну, - NBC News
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- Увага! У Львові знайдено дитину, яка не може про себе нічого сказати
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
Коментарі