У Хмельницькому припинили право користування землею громадам УПЦ МП

Ще кілька земельних ділянок перебувають в приватній власності релігійних громад, на них міська влада впливу не має

Фото: ілюстративне

Депутати Хмельницької міської ради сьогодні, 4 квітня, на позачерговій сесії припинили право користування земельними ділянками релігійним організаціям, що належать до УПЦ (МП).

Це 13 земельних ділянок, що перебувають у власності громади, зокрема і Свято-Покровський кафедральний собор, де другого квітня сталась сутичка між священниками й колишнім військовим.

Про це повідомила Хмельницька міська рада.

Таке рішення ухвалили одноголосно 38 присутніх депутатів. Всі рішення сьогодні, перед пленарним засіданням, розглянули на земельній комісії, розповів Суспільному голова комісії Сергій Болотніков.

Ще шість земельних ділянок перебувають в приватній власності релігійних громад, на них міська влада впливу не має. Ще три — на території інших установ, це, зокрема, Міжрегіональна академія управління персоналом та Хмельницька обласна лікарня. Про це розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. За його словами, міська рада поверне право на користування земельними ділянками громадам за умови, якщо ті перейдуть до ПЦУ.

Нагадаємо, другого квітня у соцмережах з'явилось відео, в описі до якого зазначено, що у Хмельницькому священники УПЦ (МП) у церкві побили військового. У поліції за фактом подій зафіксованих на відео відкрили кримінальне провадження. А патрульна поліція на місці події склала протокол про адміністративне правопорушення.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів