У Хмельницькому облили фарбою блогера, який побив атовця (фото, відео)

Screenshot_1
Screenshot_1

Артур Сороченко приїхав із «групою підтримки» на судове засідання. Про це повідомляє місцеве видання "Є".

Вчора, 15 листопада, Хмельницький міськрайонний суд мав з другої спроби провести підготовче засідання у справі побиття хмельницького учасника АТО. Обвинувачений у справі — скандальний блогер Артур Сороченко, який виклав відео інциденту на своєму каналі на «YouTube».Перед хмельницьким судом блогера на прізвисько «Квадрат» зустрічали місцеві активісти. Сороченко теж приїхав із «групою підтримки». Спокійно місцеві молодики не дали обвинуваченому зайти у приміщення суду — один з активістів облив його рідиною темного кольору. А далі в хід пішли газові балончики та бійка. У супроводі поліції Сороченко таки зайшов до приміщення. Однак і там, в коридорах, поліцейські декілька разів розбороняли хмельничан та «групу підтримки» блогера. Слухання розпочали, коли усіх охочих перебувати у залі суду, взяли в кільце поліцейські і Сороченко зміг зайняти своє місце на лаві підсудних.

Потеріплий учасник АТО, як і минулого засідання, не з’явився. Як повідомила секретар судового засідання, повістка, надіслана йому додому, повернулась на адресу суду, а на телефонні дзвінки він не відповідає. Однак, вдалося зв’язатись з його дружиною, яка повідомила, що чоловік відмовляється приходити на суд. За словами прокурора, сьогодні поліцейські відвідали місце проживання атовця, однак двері ніхто не відкрив. Державний представник намагався у залі суду зв’язатись телефоном із потерпілим, однак ніхто не відповів.«Вважаю, що слухання провести можна без потерпілого, оскільки він і не з'явиться у засідання. Він і не хотів написати заяву цю. Його змусили деякі люди, не зрозумілі», — зазначив Сороченко.

Призначити розгляд справи по суті без атовця просили адвокат блогера і прокурор. Однак суддя Трембач сказав, що хоче почути у залі суду думку потерпілого і переніс слухання на 3 грудня.

Нагадаємо, наприкінці серпня цього року оголосили Артуру Сороченку підозру в хуліганстві, після того як з’явилося відео, де він у Хмельницькому декілька разів вдарив чоловіка. Останній виявився учасником АТО. Підозрюваного взяли під варту, але згодом він вийшов під заставу. Наразі правоохоронці зібрали усі докази і направили справу на розгляд суду.