У Хмельницькому під час затримання помер 25-річний чоловік (фото)
Слідчі ТУ ДБР у Хмельницькому розпочали досудове розслідування за фактом загибелі чоловіка під час затримання працівниками одного із відділів поліції ГУ НП у Хмельницькій області. Про це у п’ятницю, 2 квітня, повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідування.
За попередньою інформацією, ввечері, 31 березня 2021 року, у місті Старокостянтинів, Хмельницької області, працівники поліції зупинили громадянина для з’ясування особи та перевірки пакунку, який той отримав у відділенні пошти. Зауваживши правоохоронців, 25-річний чоловік кинув посилку та почав тікати.
Коли ж поліцейські його наздогнали, затриманий почав скаржитися на погане самопочуття.
[caption id=«attachment_265286» align=«aligncenter» width=«400»] Фото: ДБР[/caption]
У той час коли працівники поліції намагалися надати першу медичну допомогу, перехожі викликали швидку медичну допомогу, проте чоловік помер ще до приїзду медиків. За попередньою інформацією, смерть чоловіка настала внаслідок зупинки серця.
Пакунок особи буде відправлений на експертизу.
Попередня кваліфікація правопорушення: перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до 3 років.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Хмельницька обласна прокуратура.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі