У ГУР уточнили, скільки російських солдат воюють на території України
Більшість російського угруповання зосереджена в Донецькій області, що свідчить про головний пріоритет Кремля
В даний час на території України перебуває близько 700 тисяч російських військових.
Про це повідомив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони в інтерв’ю Новини.LIVE Андрій Юсов.
Він зазначив, що ця кількість враховує сили підтримки, спецслужби та Росгвардію.
Юсов додав, що більшість російського угруповання зосереджена в Донецькій області, що свідчить про головний пріоритет Кремля.
При цьому представник ГУР уточнив, що солдати з Північної Кореї воюють лише на території РФ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
- У Польщі українцям почали частіше відмовляти в статусі UKR
- Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
- Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
- Стали відомі подробиці ДТП з автобусом на Хмельниччині, який перевозив туристів до Болгарії (ФОТО)
Коментарі
І як вони можуть захопити Харьків чи Одессу не кажучи за Київ! Не війна а договірняк