У Кабміні порахували комуналку пенсіонерки, якій скандальний депутат порадив продати собаку

medium
medium

У Кабінеті Міністрів порахували платіжки за комунальні послуги пенсіонерки, якій народний депутат від «Слуги народу» Євгеній Брагар запропонував продати собаку «елітної породи», щоби сплатити за газ.


Жінка має сплачувати не більше ніж 300–350 грн у місяць за комуналку. Про це заступниця керівника Офісу президента України Юлія Ковалів сказала в ефірі «Свобода слова» на «ICTV».


“Ми отримали інформацію про платіжки, які сплачує це домогосподарство, ця сім’я за комунальні послуги, і субсидії, які вона отримує. За інформацією, яку сьогодні надав уряд, ця родина із початку опалювального сезону отримала монетизовану субсидію у розмірі трохи більше ніж 3,5 тисячі гривень, що в середньому дозволило цій сім’ї платити не більше ніж 300–350 грн у місяць за комунальні послуги", — сказала Ковалів.

За її словами, Володимир Зеленський ще в п’ятницю відреагував на цю ситуацію та доручив Уряду розібратися із ситуацією пенсіонерки.

Також заступник керівника Офісу президента додала, що завдання влади — зменшити споживання газу в таких домогосподарствах, як у жінки Любові. Це планують робити з допомогою програм енергоефективності та заміни котлів.

Ковалів також перепросила від імені команди президента за висловлювання депутата Брагара.

«Ситуація, яка сталася із одним із депутатів »Слуги народу« в п’ятницю на одному з ефірів. Перш за все, я хочу вибачитися від імені нас усіх за такі необачні слова депутата», — додала вона.

Нагадаємо, пенсіонерка Любов Колюча відповіла депутату Євгену Брагару на його пораду продати собаку, щоб сплатити за газ.

Водночас, «Нафтогаз» закликає не продавати собак і нагадує про право на державну субсидію.