У Карпатах, під горою Хом’як, знайшли мертвого чоловіка
У неділю, 24 грудня, у Карпатах, в районі гори Хом’як, знайшли мертвого чоловіка. Про це повідомляє місцеве видання "Репортер"дізнався із власних джерел.
За попередньою інформацією, тіло, яке лежало у Карпатах у гірському потоці, виявила група туристів із Молдови, яка йшла з боку Поляниці. Вони вже повідомили про це рятувальників. Наразі чекають поліцію і близьких, які мають опізнати чоловіка.
Ймовірно, це може бути турист, якого рятувальники шукають з вечора суботи 23 грудня. Нагадаємо, що вчора, бизько пів на шосту вечора до рятувальників надійшло повідомлення, що під час сходження на г. Хом’як 1542 м, Яремчанська МР, заблукав 35-річний франківець.
Чоловік, незважаючи на темряву вирішив сам піднятись на вершину гори. Він відпочивав з друзями та сім’єю, і тимчасово проживали в с. Поляниця Яремчанської МР. Рятувальники разом з родичами та товаришем зниклого обстежили підніжжя гори Хом’як, пройшли по маршруту руху туристів від Поляниці до вершини гори та спустилися у напрямку полонини Баранина. Також обстежили прилеглі лісові галявини, масиви в низ по серпантину. Зниклого так і не знайшли. Зв’язок з ним був відсутній.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі