У «карпатівському» дербі перемогла команда зі Львова (відео)

Screenshot-2

Вчора, 18 вересня, відбувся матч «Карпати» Львів проти «Карпат» з Галичу. Про це повідомляє пресслужба ФК «Карпати» Львів.

Вже 12-ій хвилині матчу львівські «Карпати» вийшли вперед. Удар Амбросія Чачуа парирував кіпер гостей Микита Зеленський, а на добиванні першим опинився Андрій Ткачук, який розстріляв ворота суперника — 1:0.

Через дві хвилини Максим Гуменюк завдав пострілу — 2:0.

Галицькі «Карпати» відповідали своїми нагодами, проте надійно грала оборона господарів разом із нашим голкіпером Іваном Сілецьким.

На 39-ій хвилині рахунок поєдинку став 3:0. Кожанов виконав подачу з кутового, а гравець гостей Андрій Вичіжанін зрізав м’яч у власні ворота.

Владислав Приймак віддав передачу з центра поля на Дениса Галенкова, який прострілив у штрафний майданчик та Гуменюк забив дургий гол у даному матчі.

На 84-ій хвилині підопічні Андрія Тлумака знову відзначилися. Проте арбітр зафіксував офсайд у Іллі Повалія, тому взяття воріт не було зараховано.

Львів’яни не пропустили жодного голу в цьому матчі та забили чотири у ворота галицьких «Карпат».

varta1.com.ua: Новини