У керівників фірм Фірташа проходять обшуки - ЗМІ
А йому самому оголосили підозру
Одіозний бізнесмен та олігарх Дмитро Фірташ отримав підозру від Служби безпеки України та БЕБ у вчиненні злочину. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в СБУ та Бюро економічної безпеки.
За даними видання, 15 травня вручають підозри самому Дмитру Фірташу та восьми топ-керівникам його компаній.
Також за даними джерела, від ранку відбуваються обшуки у керівників фірм олігарха - «РГК», «Йє енергія» та облгазів.
Правоохоронці викрили схему, за якою підконтрольні Фірташу структури купували паливо у його ж компанії, проте насправді отримували 30% від обсягів.
Штучний дефіцит покривали за рахунок державного газу, а гроші осідали у кишенях самого Фірташа.
За даними наших джерел, за сім років така схема завдала збитків бюджету країни на 18 млрд. гривень.
Додамо, що у березні детективи Бюро економічної безпеки при оперативному супроводі СБУ провели обшуки в 16 регіональних газових підприємствах і офісах групи компаній «Регіональна газова компанія».
Читайте також: СБУ арештувала «приховані» активи підсанкційного олігарха
В результаті обшуків задокументовано факт протиправного використання тарифних коштів, передбачених на закупівлю газу для покриття виробничо-технічних втрат, що призвело до нанесення державі збитків у сумі майже 3,5 млрд грн.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині на хабарі спіймали медикиню, яка «допомагала» військовзобов'язаним оформлювати інвалідність (ФОТО)
За таку послугу жінка вимагала у «клієнта» 1 500 доларів США
У Львові затримали чоловіка, який допомагав військовому змінити місце проходження служби (ФОТО)
Фігуранта затримали після одержання ним усієї суми неправомірної вигоди від «клієнта»
За розтрату бюджетних коштів суд засудив екскерівника Грибовицького сміттєзвалища
Суд призначив йому 8 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією всього майна
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі