У Харкові затримали жінку, яка з парку коригувала удари та вистежувала ППО
Слідство встановило, що 41-річна жінка працювала на російського куратора, фіксуючи наслідки нічних атак та напрямки польотів БпЛА під час денних обстрілів. Їй загрожує довічне ув'язнення.
У Харкові взято під варту місцеву мешканку, яку підозрюють у державній зраді. Про це інформує Харківська обласна прокуратура.
Павоохоронці затримали жінку «на гарячому» безпосередньо у центральному парку міста. У цей момент вона вела онлайн-трансляцію повторної хвилі ударів реактивних безпілотників типу «Герань-3» по житлових кварталах.
41-річна харків’янка була завербована представником РФ. Після нічних обстрілів вона фіксувала наслідки влучань, а згодом отримала нове завдання: завчасно прибувати на визначені точки, куди планувалися наступні атаки. Метою трансляцій була оцінка ворогом ефективності ударів та виявлення позицій української протиповітряної оборони.
Жінці повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- Переговори "мертві": Україна готується до затяжної війни з Росією, - NYT
- На Львівщині викрили масштабну схему ухилення від мобілізації
- путін заявив, що наближається завершення війни
- З України намагалися незаконно вивезти листівки з Гітлером
Найчитаніше
- На Львівщині викрили масштабну схему ухилення від мобілізації
- Увага! На Львівщині розшукують жінку, яка зникла понад тиждень тому
- У страшній ДТП біля Львова загинула жінка з сином
- Синоптики попередили про сильні заморозки вночі у Львові на найближчі дні
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
Коментарі