У Хмельницькому водій побив пішохода, який йому зробив зауваження
За скоєне водію загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі
5 лютого близько 17:40 години на вулиці Трудовій у місті Хмельницький 67-річний пенсіонер зробив зауваження водієві, який заїхав на пішохідний перехід. Про це інформує поліція Хмельниччини.
Між чоловіками виник конфлікт, під час якого водій вийшов з автомобіля та жорстоко побив пішохода. Після нападу зловмисник сів у машину й поїхав геть.
Поліцію та швидку викликали перехожі. Потерпілого негайно госпіталізували та прооперували.
Правоохоронці встановили особу нападника - ним виявився 41-річний місцевий житель. Уже наступного дня його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі Хмельницького районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили чоловікові підозру за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі. На період розслідування суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
varta1.com.ua: Новини
В Україні стався землетрус
Подія сталася о 15:33:29 за київським часом у Полтавському районі, Мачухівська громада
У Словаччині назвали помилкою передачу Україні МіГ-29
Пеллегріні уточнив, що жодна інша держава не робила цього, залишаючись лише на підтримці сусідів після передавання власної зброї
В Одесі у смітнику виявили плід дитини
Жінка має двох неповнолітніх дітей, однак кілька років її позбавили батьківських прав
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський різко висловився про виїзд за кордон
- Під час ударів по Україні деякі Patriot стояли порожні через брак ракет
- Трамп більше тиснутиме саме на Україну, - NBC News
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- В Україні стався землетрус
Коментарі
В мене так само було але поліція чомусь повела себе пассівно