У Києві для укриттів замовили 300 штук барабанів за мільйон гривень, для «заспокоєння психіки»

Як виявилося, сковорідка за 720 тисяч була «розминкою»…

Районна державна адміністрація Дніпровського району Києва замовила для укриття 300 шкіряних барабанів за 890 000 гривень.

Про це повідомив депутат Київради Леонід Ємець із посиланням на дані системи Prozorro, інформує «Lb.ua».

«Якщо ви думаєте, що сковорідка за 720 тисяч це межа, то як вам 300 шкіряних барабанів в укриття!? За 890 000 грн. І знову РДА Дніпровського району. Ще раз. В укриття. Барабани. 300. На майже 1 млн грн. Бо все інше з укриттями вже супер ок!?», – написав він у фейсбуці.

У системі Prozorro закупка зазначена як «Музичні інструменти для психологічного розвантаження дітей під час повітряних тривог».

Нагадаємо, що в Дніпровському районі Києва для укриття в одному з ліцеїв замовили електросковорідку за 720 тисяч гривень. Тендер було оголошено як «Технологічне обладнання в укриття закладу освіти».

Раніше також повідомлялося, що начальника Управління Святошинської РДА Києва та підрядника підозрюють у розкраданні 800 тисяч грн на ремонті укриттів.

Також Офіс Генпрокурора повідомивляв, що чиновники Голосієвської РДА забезпечили підконтрольній фірмі перемогу в тендері по ремонту укриттів. Підрядник, один з учасників схеми, отримав підозру.

Скриншот

Фото приклади барабанів Trommus 53 × 28 см, 16 × 17 см та 31 × 17 см

Читайте також: київський комунальний ліцей для укриття закупив сковорідку за 743 тис грн.

За даними ДСНС, в Україні наразі перевірили близько 63 тисячі укриттів. Зачиненими виявилися 9,3 %, непридатними до використання 23,6 %. У Києві обстежено 4 655 укриттів, з них зачиненими виявилися 0,6 %, непридатними до використання - 34,6 %.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий