У Києві готуються до можливого блекауту
Є 15 сценаріїв на випадок потенційної ситуації
Цього місяця в Києві проведуть навчання на випадок ймовірного блекауту. Розроблено 15 сценаріїв. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв в інтерв'ю «Вечірній Київ».
«Наразі у нас є 15 сценаріїв. У серпні проведемо тренування на предмет стійкості системи життєзабезпечення міста під час блекауту. Такі штабні тренування регулярно робимо - готуємося до різного розвитку подій, зокремка і з найгіршими умовами. Це сценарії дій у випадку пошкодження об’єктів інфраструктури. У минулу зиму ми входили як у невідомість, в майбутню - розуміємо, що нас може очікувати та розуміємо, наскільки може бути нелегко», - повідомив посадовець.
За словами Пантелеєва, на сьогодні дві третини робіт щодо підготовки до осінньо-зимового періоду вже виконали.
Є план підготовки, графік, за яким рухаються.
«До 1 жовтня плануємо завершити. Враховуючи важливість цього напрямку міський голова Віталій Кличко особисто контролює і моніторить ситуацію, проводячи штаби й інспекції, оглядаючи обладнання на місцях», - додав він.
Читайте також: чи знадобляться ще українцям генератори: в «Укренерго» дали пораду на зиму
Ще є два місяці на проведення необхідних робіт та ремонтів.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі