У Києві під час ракетної атаки постраждала квартира військового Масі Найєма (ФОТО)

Сам військовий не постраждав

Фото: ФБ/Масі Найєм

Російський ракетний обстріл, що відбувся вранці 23 січня, мав наслідки й для українського адвоката та військовослужбовця Збройних сил України Масі Найєма. В його квартирі внаслідок вибуху вилетіли шибки, сам військовий не постраждав, повідомляє TrueUA

«В моїй квартирі вилетіли шибки. Там собака залишився, поки мене немає. Це дуже дивний приліт поруч з домом. Бо такого ніколи не було, щоб прилітало туди. Треба гуртуватись. Ми ще дуже далекі від перемоги. Але і від поразки теж. Бережіть себе. Пишіть як ви?» — написав у ФБ Найєм.

У коментарях люди поцікавилися, як зараз почувається собака Бармалей, та адвокат відповів, що той дуже наляканий.

«Підло було лякати його поки я не поруч. Дякую вам за турботу», — написав військовий.

Пізніше Найєм зробив новий допис у соцмережі, в якому зазначив, що у його машини пробило люк, і пообіцяв помститися окупантам.

Читайте також: народна депутатка оприлюднила світлини з двору свого будинку із наслідками ранкової ракетної атаки росіян.

«В моєї машини люк пробило. У всіх кімнатах вибило шибки. Добре, що всі наші живі й не поранились. Співчуття тим, в кого гірше. Ми їх вбʼємо. Це буде наше хобі тепер. Дякую за підтримку. Злості вистачить на перемогу», — наголосив адвокат.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий