У Києві проводять обшуки у благодійному фонді, в якому збирають гроші нібито на потреби армії

На Мережі поширилось відео конфлікту між громадянами в Оболонському районі столиці щодо збору грошей на потреби українських військових

У Києві правоохоронці проводять перевірку щодо законності діяльності благодійного фонду. За цим фактом у поліції розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляють у поліції Києва та у Київській міській прокуратурі.

Так, у медіа набуло широкого резонансу відео конфлікту, що виник між громадянами та особами у військові формі, які від імені благодійного фонду збирали гроші на потреби українських військових.

Поліцейські врегулювали конфлікт та доправили до територіального управління поліції п’ятьох представників благодійного фонду. Працівники поліції кваліфікували подію як шахрайство.

У межах розпочатого кримінального провадження перевіряється законність діяльності благодійного фонду, правомірність збору її представниками коштів, їх обліку та цільового використання.
 
Крім того, на даний час допитуються особи, які мають відношення до вказаного благодійного фонду «Врятуємо рідну країну» та вживаються заходи щодо вилучення документації про його діяльність.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 Кримінального кодексу України. У рамках розпочатого кримінального провадження дізнавачі перевіряють усіх представників фонду, а також документацію установи.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також