У Києві скасували закупівлю барабанів в укриття

Через несприйняття громадськістю

ФОТО: ілюстративне

Управління освіти Дніпровської РДА в Києві скасувало закупівлю 306 барабанів, яка була оформлена під виглядом облаштування укриттів. Про це повідомляється на сторінці управління в facebook.

«Враховуючи суспільний резонанс та розголос у засобах масової інформації, несприйняття громадськістю нових методик зняття психологічного навантаження та стресу, запобігання розвитку посттравматичних стресових розладів у дітей у період воєнного стану, управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації ДОСТРОКОВО РОЗРИВАЄТЬСЯ ДОГОВІР на закупівлю музичних інструментів (барабанів різних діаметрів) у кількості 306 штук», - йдеться у повідомленні.

Т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій повідомив, що направив листи щодо проведення всебічного службового розслідування ситуації відносно закупівель управлінням освіти.

«Також ініціював створення комісії з представників Департаменту освіті і науки КМДА, Департаменту внутрішнього фінансового контролю і аудиту КМДА та Дніпровської РДА для перевірки обґрунтованості та доцільності проведення даних закупівель у відповідності до чинного законодавства України», - повідомив керівник району.

Депутат Київради Леонід Ємець наполягає, що гроші, які збирались витратити на барабани, були виділені саме на облаштування укриттів.

«Друзі, завдяки нашій спільній увазі: Дніпровська РДА скасувала закупівлю барабанів в укриття! 880 тисяч гривень залишаться в київському бюджеті і таки мають піти на укриття», - зазначив він.

Нагадаємо, у Києві для укриттів замовили 300 штук барабанів за мільйон гривень, для «заспокоєння психіки».

Водночас, за його словами, питання щодо сковорідки за 720 тис і пароварки за 500 тис залишається відкритим.  

«Коротше, наша комісія чекає на офіційні відповіді від РДА»,  - додав він.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк