У Києві слідчі Нацполіції затримали на хабарі посадовця митниці
Організував злочинну схему
У Києві посадовець митниці організував злочинну схему по систематичному стягненню неправомірною вигоди з імпортера кави за вирішення та урегулювання перешкод під час розмитнення товарів з Колумбії та Бразилії.
Про це повідомляє Національна поліція України,
Чоловік визначав кінцеву вартість товару, розв’язував питання щодо розмитнення товару та надавав вказівки митному брокеру, а той за його вказівкою оформляв документи та безпосередньо спілкувався з підприємцями й отримував від них гроші.
Слідчі затримали зловмисників під час чергової передачі грошей на суму 108 000 гривень, понад 50% з якої становила неправомірна вигода, та оголосили їм про підозру за одержання неправомірної вигоди службовою особою.
Читайте також: Україна скидає з дронів давньоримську зброю, щоб зупиняти росіян
До суду скерували й ухвалили клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Фігурантам загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі