У Києві відбулася зустріч Володимира Зеленського і Ненсі Пелосі

Пелосі заявила, що буде з Україною до перемоги

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі здійснила неоголошену поїздку до столиці України, ставши найвищим чиновником Сполучених Штатів, який зустрівся з президентом Володимиром Зеленським з моменту початку війни.

Зеленський опублікував у неділю відео його зустрічі з Пелосі в Києві та подякував США за рішучу підтримку проти російської агресії.

Офіс Пелосі підтвердив цю поїздку, зазначивши, що спікер очолила делегацію Конгресу в Україну — першу після вторгнення Росії.

«Наша делегація Конгресу мала урочисту можливість і надзвичайну честь зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським та іншими вищими українськими посадовими особами у Києві», — йдеться у прес-релізі.

До Пелосі приєдналися Джим Макговерн, Грегорі Мікс, Адам Шифф, конгресмен Барбара Лі, конгресмен Білл Кітінг і конгресмен Джейсон Кроу.  

Далі делегація попрямує до Польщі, де американські політики зустрінуться з президентом Анджеєм Дудою та іншими високопосадовцями.  

«Коли ми повернемося до Сполучених Штатів, ми зробимо це додатково поінформованими, глибоко натхненними та готовими зробити все необхідне, щоб допомогти українському народу, коли він захищає демократію для своєї нації та для світу», — йдеться у релізі.

Читайте також