У Києві винесли вирок адміністратору Телеграм-каналу «Повістки»
До того ж суд визнав, що дії каналу ведуть до напруги у суспільстві та формують стійку позицію для відмови від мобілізації
У столиці України засудили адміністратора телеграм-каналу, у якому повідомляли, де виписують повістки в Києві. Чоловік отримав 5 років позбавлення волі і два роки випробувального терміну.
Так, адміністратор каналу розголошував інформацію про місця роботи військкомів. Його визнали винним за статтею про перешкоджання законній роботі Збройних Сил.
Як йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень, адміністратор каналу повідомляв у мережі, де перебувають представники військкоматів. Водночас він використовував фрази «за можливості, не заїжджайте», «будьте обережні» та інші, які дискредитували роботу ТЦК.
Тому суд враховував скарги райвійськкоматів Києва про те, що ці повідомлення призводять до того, що чоловіки уникають таких місць і призводять до розкриття форм і методів виконання мобілізаційного плану у столиці, зриву мобілізаційних заходів і підриву авторитету Збройних Сил.
Читайте також: на Львівщині блогер принизив поранених воїнів, які виписували повістки.
До того ж суд визнав, що дії адміністратора каналу ведуть до напруги у суспільстві, формують негативне ставлення до представників військкоматів та формують стійку позицію для відмови від мобілізації.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі