У Києві з 16 поверху будівлі разом випали двоє підлітків (ФОТО)
Школярі загинули на місці
У Києві трапила страшна трагедія: у ніч на 30 червня двоє дітей випали з 16 поверху будинку по вулиці Жилянській. Причини нещастя вже з'ясовують правоохоронці.
В поліції Києва журналістам підтвердили інформацію щодо загибелі дітей 2009 року народження.
«Загиблі – хлопець і дівчина. Вони 2009 року народження. Подія сталася вчора у пізній вечірній час. Розпочато кримінальне провадження за статтей 115 з позначкою »самогубство", - повідомили в поліції.
У відомстві додали, що правоохоронці встановлюють всі обставини події. Доки триває слідство - у поліції деталей не розголошують.
Також невідома причина вчинку дітей і чи залишили вони посмертні записки.
Решта деталей буде відома згодом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
Найчитаніше
- Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
- У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина
Коментарі