У Києві затримали «посадовицю мвс днр» (ФОТО)
Жінка намагалася втекти за кордон
Працівники СБУ викрили у Києві «посадовицю мвс днр», яка планувала втекти за кордонж. Про це повідомили 20 квітня у прес-службі СБУ.
Контррозвідка Служби безпеки встановила місцезнаходження колишньої співробітниці «міграційної служби мвс днр».
Так, на початку повномасштабного вторгнення фігурантка переїхала до Києва під виглядом переселенки зі сходу України.
«У столиці вона оселилася в орендованій квартирі та почала оформлювати документи для виїзду за кордон. Втім, співробітники СБУ встановили її місцезнаходження, їй оголошено про підозру за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань)», - йдеться у дописі.
Нею виявилась мешканка Донеччини, яка у вересні 2014 року добровільно вступила до лав створеної агресором «міграційної служби мвс днр».
Там її призначили «старшим інспектором відділу адресно-довідкової роботи».
На цій «посаді» вона виконувала вказівки місцевих гауляйтерів щодо придушення руху опору в регіоні.
«Для цього ворожа поплічниця збирала інформацію від «районних паспортних відділів» окупованого Донецька про установчі дані місцевих жителів. Потім отримані відомості узагальнювала в єдину адресну базу, яку бойовики використовували для незаконних затримань мешканців міста. Також зловмисниця вела облік так званих «сторожових карток», де зберігалася інформація про українських патріотів, яких розшукують каральні органи «днр», - додали у прес-службі.
Під час обшуку у зловмисниці виявлено «трудову книжку», яка свідчить про її перебування у складі окупаційних органів.
Читайте також: на Київщині жінка із співмешканцем гвалтували малолітніх хлопчиків і 3-річну дівчинку
Санкцією статті передбачено покарання 8 років тюрми.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі