У Києві затримали сина колишнього нардепа, який закликав співпрацювати з окупантами
Публічно закликав громадян здаватися ворогу
У Києві контррозвідка СБУ затримала місцевого мешканця, який активно підтримував окупантів. Зловмисником виявися син колишнього народного депутата України.
Проживаючи поблизу урядових установ у центрі столиці, агітатор розповсюджував через власний акаунт в «Instagram» «сторіс» та особисті повідомлення, в яких виправдовував агресію РФ проти нашої держави.
Також він публічно закликав громадян здаватися ворогу і співпрацювати з ним.
Щоб уникнути відповідальності за вчинені злочини, зловмисник намагався втекти за кордон, де планував переховуватися.
Втім, співробітники СБУ оперативно викрили і затримали ворожого пропагандиста. Слідчі СБУ за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора направили до суду обвинувальний акт за статтею 436 (пропаганда війни) КК України.
Як повідомляє "Українська правда" із посиланням на джерело в правоохоронних органах, мова йде про сина колишнього нардепа від БЮТ (2007–2012 рр.) Дмитра Ветвицького.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі