У Києві зірвали фото загиблих Героїв зі Стіни Пам'яті (ВІДЕО)

На їхнє місце повісили оголошення про реконструкцію

Сьогодні, 12 вересня, у Києві невідомі особи зірвали фото полеглих Героїв зі Стіни Пам'яті. Натомість, на їхнє місце повісили оголошення, в якому зазначили про нібито реконструкцію меморіалу. Також в оголошенні попросили, щоб мешканці не прикріплювали фото, а надсилали в електронному вигляді за вказаною поштою.

Про інцидент розповів очільник міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель», один із організаторів Стіни Пам'яті Павло Нетьосов. Він запевнив, що так звана реконструкція не була узгоджена з упорядниками Стіни.

Військовослужбовець також зазначив, що звертатиметься до поліції з відповідною заявою.

Читайте також:, мати загиблого воїна з Хмельниччини не може поховати сина, бо невістка не дає забрати тіло з моргу і хоче поховати його у Львові

Водночас у коментарях пояснюють, що паперові фото швидко псуються, тому їх оцифрувати в одному форматі й показувати на табло.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Росія розпочала велику примусову мобілізацію