У кількох областях почали екстрено вимикати світло: подробиці

Через загрозу ракетного удару

Сьогодні зранку, 26 січня у зв'язку із можливістю ракетної атаки рф у кількох українських областях та місті Києві застосовуються екстрені відключення світла.

Про це інформує ДТЕК.

 У компанії пояснили, що екстрені відключення світла є вимушеним превентивним кроком, який дозволить уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури, якщо ворожі ракети пошкодять енергообладнання.

«Через загрозу ракетної атаки у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях застосовуються екстрені відключення світла», - сказано в повідомленні.

Громадян просять стежити за оновленнями, не ігнорувати сигналів повітряної тривоги і перебувати в укриттях.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 січня, російські військові можуть здійснити чергову масовану ракетну атаку. Не ігноруйте сигнали повітряних тривог.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  3. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  4. На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
  5. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»