У конкурсі на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА переможців не знайшли

1741441163
1741441163

У результаті конкурсу на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації не було визначено переможця. Про це написано на сайті Career.gov.ua, пише «Leopolis.news».

Після тестування та співбесід конкурсна комісія визначила трьох переможців: колишня заступниця голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, екс-перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький та завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького Іван Парубчак.

Зазначимо, що документи на конкурс подали 18 осіб.

Ці кандидатури були подані на розгляд керівництва ЛОДА, однак жодна з визначених осіб не була визначена переможцем.

«За результатами конкурсного відбору на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації переможця не визначено», — написано у повідомленні.

Нагадаємо, на початку жовтня було оголошено конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки ЛОДА. 23 жовтня, об 11:00 год., відбувся конкурс на посаду керівника департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Кінцевий термін подачі заявок — 18 жовтня.