У Ковелі п'яний працівник ТЦК врізався в авто з дітьми
На відео п'яний працівник ТЦК спричинив ДТП, на щастя, ніхто не постраждав
П'яний працівник Ковельського РТЦК та СП спричинив ДТП, врізавшись в авто з дітьми. На інцидент вже офіційно відреагували.
Про це повідомляють у пості у Facebook Волинського обласного ТЦК та СП.
"Ковельський РТЦК та СП підтверджує факт дорожньо-транспортної пригоди за участю військовослужбовця установи, що сталася внаслідок керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. На щастя, ніхто з учасників інциденту не постраждав", - йдеться у повідомленні.
Факт ДТП був зафіксований працівниками поліції, а винуватця буде притягнуто до відповідальності відповідно до чинного законодавства.
Читайте також: У Міноборони пояснили, як довго чекати виплат після повернення із СЗЧ
В чоловіка відібрали водійські права та накладуть штраф за керування у нетверезому стані. Крім того, військовослужбовець понесене дисциплінарне стягнення за порушення військової дисципліни.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі