«У кожного своє гендер-паті»: дружина загиблого Героя влаштувала гендер-паті на цвинтарі

Вічна пам'ять Герою!

Дружина загиблого воїна Збройних сил України Володимира «Вампа» Крупи, Лейла, влаштувала гендер-паті на цвинтарі поруч із могилою коханого. Про це вона написала в Інстаграм.

Жінка пригадала, що обіцяла у день, коли дізнається стать майбутньої дитини, приїхати до чоловіка, де б він не був.

Лейла Крупа втратила чоловіка 12 лютого 2024 року.

Вона поруч із могилою дізналася, що народиться дівчинка, і вже дала їй ім'я – Соломія, на початку вагітності пара вже думала, як зватиме первістка.

«У кожного своє гендер-паті... Якось ми говорили з тобою, коханий, що я обовʼязково в цей день приїду до тебе, де б ти не був. Обіцяли, що будемо дізнаватися разом... Не так... Та я тут, біля тебе, моя булочка... У нас тепер сімʼя. Запалився рожевий вогник – наша майбутня Соломія – імʼя, яке ти обрав», – написала вона.

Дівчина у покійного чоловіка, щоб він став янголом-охоронцем для неї та дитини.

«Це справді чудо, бо наше очікування було дуже довгим, шлях теж... Я знаю, як ти чекав, який був щасливий... Тепер ти дивишся на нас і оберігаєш. Моя любов, ти заслуговував бути з нами, мріяти про майбутнє, все як ти хотів… Цього не описати... Та тепер цього не буде... Наша Крупиночка обовʼязково буде знати, що наш тато – Герой. Кохаю тебе крізь простір і час», – додала дівчина.

До фотографій з гендер-паті жінка додала кілька знімків екрану із реакцією коханого на вагітність. На той час чоловік був саме в зоні бойових дій, тому Лейла повідомила новину в переписці.

 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також