У «Краківці» затримали банду сутенерів (ВІДЕО)
Вербували дівчат для «масажних салонів» у Польщу
Оперативники ДПСУ, спільно з поліцією, викрили злочинне угруповання, яке продавало жінок у сексуальне рабство.
Як повідомляє ДПСУ, заходи з документування протиправної діяльності тривали понад пів року. Незаконний бізнес організували четверо громадян України. Двоє з них здійснювали вербування дівчат на території України, обіцяючи високооплачувану роботу за кордоном, а двоє інших, що мешкали у Польщі, залучали їх до надання інтимних послуг у сусідній країні.
Для вербування підшукувались дівчата віком до 30-ти років, приємної зовнішності, з неблагонадійних сімей та із скрутним матеріальним становищем, в основному із західних областей України. Їм пропонували високі заробітки за, нібито, роботу в масажних салонах на території сусідньої країни. Крім того, організатори схеми також виготовляли українкам документи для виїзду за кордон.
Оперативники Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, спільно зі співробітниками міграційної поліції ГУ НП у Тернопільській області, припинили спробу вивезення двох українок до Польщі через пункт пропуску «Краківець».
Паралельно було проведено обшуки у вербувальників, мешканців Івано-Франківщини, за їх місцем проживання. Останнім було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України «Торгівля людьми», а Тернопільський міжрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном до 25 серпня. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 12 років.
Двом іншим співучасникам, які на даний час перебувають у Польщі, заочно оголошено про підозру за тією ж статтею Кримінального кодексу України.
Дівчат, наразі, повернули додому. Подальші заходи будуть проводитись у рамках міжнародної правової співпраці із залученням правоохоронців Республіки Польща.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі