У Краковці виявили викрадений у Німеччині Land Rover
У пункті пропуску «Краковець», що на кордоні з Польщею, прикордонники не допустили переміщення коштовного автомобіля, що перебував у розшуку. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.
В ході перевірки позашляховика марки «Land Rover» 2014 року випуску спрацювала база даних Інтерполу, де зазначалось, що автомобіль викрадений. За кермом автівки їхав чоловік, 1972 року народження, який на паспортний контроль надав документи особи без громадянства Німеччини. Прикордонники негайно вивели автомобіль із загального потоку та проінформували представників Нацполіції України. В ході перевірки було з'ясовано, що коштовний транспорт розшукується як викрадений на території Німеччини.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі